Dziś, w drugiej części naszych domowych pogadanek, Aleksander Hryniuk. Alek jest współautorem popularnego travelbooka po Madrycie, napisanego wraz z Agnieszką Sobolewską, wydanego przez Bezdroża oraz licencjonowanym przewodnikiem po Madrycie. Jest też jednym z właścicieli CoWMadrycie.pl – portalu dla podróżujących do Madrytu i firmy oferującej usługi przewodnictwa po stolicy Hiszpanii.

Z Alkiem rozmawiamy nie tylko o aktualnej sytuacji epidemiologicznej, ale próbujemy wywróżyć, kiedy będziemy mogli wreszcie wrócić na Camino i do Hiszpanii. Umawiamy się też na kolejną rozmowę dotyczącą Camino de Madrid, czyli szlaku co Composteli, zaczynającego się w Madrycie. Alek miał okazję ten szlak pokonać, co opisał na stronie: https://www.cowmadrycie.pl/tematy/blog/szlak-sw-jakuba/page/4

Pamiętajcie też, że wszystkie filmy z serii „Chodź Pogadać” będą zbierane na youtube tutaj oraz na facebook’u tutaj. A jeśli chcecie pogadać i bohaterem jednego z odcinków, piszcie na kuba@mypielgrzymi.com . Zachęcam Was też do dołączenia do nas na facebooku: facebook.com/CaminoPolska. Tam dzieje się najwięcej 😉 Buen Camino.