szybki kontakt

Rozwiązanie konkursu z Wydawnictwem WAM „Dlaczego warto iść na Camino”

Rozwiązanie konkursu z Wydawnictwem WAM „Dlaczego warto iść na Camino”

Dziś nareszcie po 3 dniach od zakończenia konkursu udaje mi się ogłosić jego wyniki i wysłać wiadomość do zwycięzców. Bardzo mi miło, że tyle osób zdecydowało się dodać komentarz pod artykułem zachęcającym do pójścia na Camino.

Zgodnie z obietnicą, będzie on uzupełniony o Wasze sugestie i także w przyszłości mam zamiar go rozwijać.

Teraz do rzeczy.

Nagrodami w konkursie są 3 zestawy książek związanych z Camino. W skład każdego zestawu wchodzą aż 4 książki od Wydawnictwa WAM. Jakie to książki, możecie zobaczyć na stronie Wydawnictwa. Fundatorom nagród bardzo dziękuję- jak zawsze byliście niezawodni 😉

Zwycięzcy konkursu zostali wybrani na postawie kilku kryteriów. Przede wszystkim związek z tematem. Zależało mi, by wpisy zachęcały innych do pójścia w Drogę. Nie bez znaczenia były tu zdjęcia i wszyscy zwycięzcy mogli pochwalić się naprawdę ciekawymi zdjęciami ze szlaku.

Zwycięzcy to: Natalia Kulig, Kasia i Artur z którymi skontaktuję się za chwilę mailowo na adres wpisany w polu komentarza (jeśli z jakichś względów korzystacie z innego adresu- odezwijcie się).

Dalsze losy artykułu.

W najbliższym czasie artykuł zostanie rozszerzony i uzupełniony. Dodam do niego też kilka dodatkowych filmów i mam nadzieję, że będzie zachęcał do ruszenia na szlak.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i zapraszam do kolejnych (zbliżających się wielkimi krokami) konkursów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.