szybki kontakt

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego z Wydawnictwem WAM na 4-lecie naszego bloga

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego z Wydawnictwem WAM na 4-lecie naszego bloga

Witajcie. Nadejszla wiekopomna chwila, gdy nasz blog wszedł w piąty rok swojego żywota. Przy tej okazji postanowiłem (zgodnie ze złożoną wcześniej obietnicą) rozstrzygnąć konkurs fotograficzny, którego tematem miała być Droga św. Jakuba w Polsce i za granicami.

Jak wspomniałem w filmiku, który widzicie powyżej, nadesłano około 20 zgłoszeń z których wyłoniłem 4 zwycięskie fotografie. Są to:

Zdjęcie Patrycji Skupień, które dodatkowo zostało wyróżnione caminowym kubkiem ufundowanym przez Stowarzyszenie „Przyjaciele Dróg św. Jakuba w Polsce”

Patrycja Skupień zdjęcie Camino de Santiago

Zdjęcie „rodzynka” w gronie wyróżnionych, czyli naszego znajomego Mirka Czekały, przedstawiające odcinek szlaku w okolicach Góry Świętej Anny. Zdjęcie wykonane w roku 2009 podczas comiesięcznych przejść po Via Regia:

Mirosław Czekała - Camino na opolszczyźnie

Kolejna praca to fotografia autorstwa Hanny Jaskóleckiej. Domyślam się, że zdjęcie nie zostało wykonane w Polsce, ale proszę o informację 😉

Hanna Jaskólecka

I wreszcie zdjęcie numer cztery, czyli fotografia Magdy Adamczak przedstawiające plecak gdzieś na końcu szlaku. Czy to Finisterra?

Magda Adamczak

Wszystkim zwycięzcom w imieniu naszym, jak i fundatora nagród- Wydawnictwa WAM- gratuluję i dziękuję za trud włożony w wykonanie i wysyłkę zdjęć na konkurs ;). Proszę o przesłanie adresów pocztowych, bym mógł szybko przekazać Wam nagrody. Ci, którzy w konkursie nie zwyciężyli mogą zaopatrzyć się w caminowe przewodniki na stronie Wydawnictwa WAM TUTAJ..


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.