szybki kontakt

Znakowanie Małopolski

Znakowanie Małopolski

Od dłuższego czasu szlak na terenie Małopolski jest uzupełniany w oznakowanie w formie tabliczek PCV. Tabliczkami zachwycaliśmy się już podczas pobytu w tamtych okolicach na zaproszenie Pawła Plezi. Poniżej kilka zdjęć z terenu, gdzie Staszek Tomaszek (który wykonywał też oznakowanie na innych odcinkach szlaku) zawiesił nowe tablice.

Tablice są wykonane z niełamliwego PCV i zawierają oprócz logotypu Via Regia, także adres strony internetowej www.camino.net.pl. Część informacyjna tablicy wskazuje odległości do najbliższych miejscowości na szlaku oraz odległość do Santiago de Compostela. Odległość do Santiago jest liczona po szlaku Via Regia przez Zgorzelec.

Na niektórych odcinkach szlaku nasi znajomi z Małopolski zastosowali znakowanie wsteczne (do lokalnych sanktuariów), używając znaku białej kropki. Znakowanie to wyraźnie odróżnia się od znakowania 'caminowego’, więc nie ma możliwości pomyłki w kierunku podróży.

Gratulacje!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.