szybki kontakt

„Poradnik pielgrzyma. Santiago de Compostela” Andrzej Kołaczkowski-Bochenek

„Poradnik pielgrzyma. Santiago de Compostela” Andrzej Kołaczkowski-Bochenek

kliknij, by kupić poradnik

Witajcie po długiej przerwie. W ciągu minionych miesięcy działo się naprawdę bardzo wiele na polskich szlakach jakubowych, o tym jednak możecie poczytać w dziale aktualności na www.camino.net.pl.

Dziś bardzo miła informacja. Ukazał się właśnie poradnik napisany przez Andrzeja Kołaczkowskiego, który możecie już zamawiać poprzez serwis internetowy Wydawnictwa WAM. Ja sam czekam dopiero na swój egzemplarz poradnika, więc recenzja ukarze się nieco później. Oto słowa wydawcy:

Doświadczeniem duchowym Autor podzielił się w trzykrotnie już wznawianej książce Nie idź tam człowieku! Obecnie proponuje szereg rad praktycznych, informacji o noclegach, zakupach i sprawach przyziemnych. Wie, że opowieści o Camino fascynują i pociągają do wyjścia na ten szlak. Podpowiada, że może to zrobić każdy. Wyznaje: Wysiłek fizyczny, to najmniejsze. Prawdziwym wyzwaniem jest to, że Camino redukuje nas do podstawowych potrzeb – jedzenia, wypoczynku, braku bólu. Droga odziera z ról, jakie pełnimy w swoim świecie. Nieważne stają się osiągnięcia i zasługi. Ważne jest, czy potrafimy zobaczyć brata w zmęczonym, brudnym i pełnym bólu człowieku. To właśnie podnosi znowu do godności człowieka.

Poradnik z pewnością Wam się spodoba, zatem zachęcam do zakupu i wrzucenia go do plecaka na tegoroczne Camino. Andrzej przyzwyczaił nas do wydawnictw najwyższej jakości przy okazji swojej pierwszej 'caminowej’ książki, którą możecie znaleźć tutaj. Fragment książki 'Nie idź tam człowieku znajdziecie tez na naszej stronie tutaj.


3 odpowiedzi na “„Poradnik pielgrzyma. Santiago de Compostela” Andrzej Kołaczkowski-Bochenek”

  1. Marek, long time no see.
    Andrzej Kołaczkowski is a different person. Pan Andrzej, which we met on our Camino was writing a guide for some french association. Take care!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.