szybki kontakt

Jakubowe Dni Miłosławia 2012

Jakubowe Dni Miłosławia 2012

parafia miłosławPo raz pierwszy na terenie Miłosławia odbędą się Dni Jakubowe. Trzydniowe święto (połączone zostało z Dniami Miłosławia) rozpocznie się 20, a skończy 22 lipca.

W ramach programu Dni Jakubowych w kościele parafialnym odbędzie się 20 lipca o godz.19.00 m.in. otwarcie wystawy fotograficznej ?Nadwarciańska Droga św. Jakuba?, recital Wojtka Czarniawskiego oraz spotkanie z autorami książek o Camino i pątnikami dającymi świadectwo z ich pielgrzymowania:Emilią i Szymonem Sokolikami, Lucyną Szomburg, Andrzejem Koflukiem oraz Dominikiem Włochem i Danielem Kasprowiczem.

Po spotkaniu będzie można nabyć książki prezentujących się autorów. 21 lipca o godz. 9.00 zapraszamy na przejście fragmentem Nadwarciańskiej Drogi św. Jakuba na odcinku Dębno ? Czeszewo ? Miłosław oraz spływ rzeką Wartą z Pyzdr do Czeszewa.

Niedziela upłynie pod znakiem konferencji na temat pielgrzymowania drogami św. Jakuba w Polsce i Europie. Konferencja odbywać się będzie w kościele w godzinach przedpołudniowych,a głosić ją będzie Emil Mendyk. Z kolei od godz. 12.00 w parku przed pałacem odbywać się będzie Jarmark Jakubowy.

Będzie można na nim kupić m.in. wyroby piekarskie, cukiernicze, browarnicze, wędliniarskie i artystów ludowych. Od godz. 15.00 odbywać się będą występy i koncerty. Szczególnie zapraszamy na koncert zespołu ?Siewcy Lednicy?. Dokładny program na plakacie.
– Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego!

Jakubowe Dni Miłosławia-program

Dla osób pozamiejscowych gwarantujemy noclegi w cenach i warunkach pielgrzymkowych w pałacu w Mikuszewie (5 km od Miłosławia). W miejscu tym odbywało się Ogólnopolskie spotkanie Przyjaciół Dróg św. Jakuba w Polsce w 2010 roku. Wszelkie informacje Jola i Zbyszek Janczakowie tel. 696887713, 602800607.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.