szybki kontakt

Coraz bliżej…

Coraz bliżej…

Już tylko 2 miesiące (z niewielkim haczykiem) i będziemy w drodze. Rozesłałem dzisiaj maile do chyba wszystkich możliwych miejsc w Saint Jean Pied de Por z pytaniem, czy przyjmą nas na nocleg po 22.18 (o tej godzinie przyjeżdża ostatni autobus z Bayonne. Jeśli się nie uda- przenocujemy w Bayonne i następnego dnia podjedziemy pociągiem do St.Jean- a stamtąd po rejestracji i sprawdzeniu pogody pójdziemy do Orisson. Tego dnia będzie już za późno, żeby gonić do Roscenvalles. Nie chcę, żeby pierwszego dnia odechciało nam się wszystkiego. Wiem, że sporo osób przyjeżdżających o 9.38 rano szło już całą drogę, ale to nie dla nas. Czas nadrobimy na płaskich odcinkach w połowie drogi, gdy będziemy już rozchodzeni i wszystkie 'niezbędne rzeczy’ z plecaka wyślemy już do domu;)

Myślę, że uda nam się dojść bez problemu w 28-29 dni, co zostawiłoby nam akurat 3 wolne dni, żeby iść do Finisterrae. Poczekamy, zobaczymy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.