szybki kontakt

3500 kilometrów Camino de Santiago

3500 kilometrów Camino de Santiago

Jak Wam pewnie wiadomo, nasz przyjaciel ze Stowarzyszenia, Andrzej Kofluk jest w drodze z Wrocławia do Santiago. Kilka zdjęć z tej wędrówki, wykonanych w maju, możecie zobaczyć TUTAJ. Ostatnio dostałem kilka informacji na temat innych osób planujących wyjście na Szlak św. Jakuba bezpośrednio ze swojego domu. Przypominam, że Camino z Polski to ponad 3 tysiące kilometrów wędrówki (zależnie z którego rejonu Polski się pochodzi).

W tym roku z pewnością zostanie pobity rekord pielgrzymów przychodzących do Santiago de Compostela bezpośrednio z naszego kraju.

21 czerwca w drogę wychodzi też Tomek Daniec z Nowego Wiśnicza w Małopolsce. Tomek będzie miał zatem kilkaset kilometrów dalej do celu niż Andrzej ze Staszkiem i Monika, która zimą pokonała całą trasę ze swoim synem Bartkiem. Trasę Tomka będziecie mogli śledzić na stronie www.santiago2010.pl.

Wszystkim tegorocznym pielgrzymom (nie tylko tym wyruszającym z Polski), życzymy Buen Camino.

Andrzej Kofluk w drodze do Santiago de Compostela
Andrzej Kofluk w drodze do Santiago de Compostela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.