szybki kontakt

Magiczne miejsca na Camino de Santiago. Rozwiązanie konkursu.

Magiczne miejsca na Camino de Santiago. Rozwiązanie konkursu.

Witajcie w niedzielę. Zgodnie z obietnicą, dziś rozwiązanie konkursuMagiczne miejsca na Camino de Santiago” z Wydawnictwem WAM.

o cebreiro camino

Wszystkim dziękuję za nadesłane zgłoszenia i od razu przyznam, że problem z wyłonieniem zwycięzców był spory, bo większość z Was pisała zupełnie nie na temat. Nie wiem z czym było to związane?

Wybrałem zatem nie najdłuższe i najlepsze pod względem literackim zgłoszenia ale te, które choć częściowo odpowiadały na pytanie o magiczne miejsca na szlaku.

Nagrodami w konkursie są oczywiście nowiutkie przewodniki caminowe od Wydawnictwa WAM, które już wielokrotnie były u nas do wygrania.

Zwycięzcami zostali:

Zgłoszenia konkursowe wkleję na bloga jeszcze dziś. Zwycięzców proszę o podesłanie na maila danych do wysyłki przewodników. Gratulacje!

Mam też pytanie na przyszłość. Jaką książkę/przewodnik związany z Camino lub pielgrzymowaniem chcielibyście wygrać w następnym konkursie?


Jedna odpowiedź do “Magiczne miejsca na Camino de Santiago. Rozwiązanie konkursu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.