szybki kontakt

Spotkanie przyszłych i byłych wolontariuszy na Camino- Głuchołazy

Spotkanie przyszłych i byłych wolontariuszy na Camino- Głuchołazy

Już wkrótce wolontariusze, którzy mieli okazję pomagać w schroniskach na Camino w Leon i na Monte do Gozo, będą mieli kolejną okazję do spotkania. W dniach 15-16 marca (data wciąż nie jest potwierdzona) spotkają się oni w Głuchołazach. Na spotkanie są oczywiście zaproszone także wszystkie osoby, które o wolontariacie w Hiszpanii marzą w przyszłości (choćby w tym roku na Monte do Gozo).

Jak informuje na stronie albergue Agnieszka Kielc, spotkanie będzie miało luźną formułę, ale nie zabraknie na nim opowieści caminowych, dyskusji czy nawet lekcji gotowania tradycyjnej już wśród naszych wolontariuszy zupy z soczewicy. Dodatkowo usłyszycie kilka słów o pierwszej pomocy, która zawsze może się przydać.

Po więcej informacji i w celu rezerwacji miejsc na to wydarzenie, kontaktujcie się bezpośrednio z Agnieszką pod adresem mailowym albergue@camino.net.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.