szybki kontakt

Naszywka Camino de Santiago Polska

Naszywka Camino de Santiago Polska

Naszywka z napisem „Camino de Santiago Polska” to 8-centymetrowe, okrągłe oznaczenie, które możesz umieścić na plecaku lub sakwie rowerowej podczas wędrówki Camino de Santiago. Dzięki niej członkowie naszej społeczności mogą rozpoznawać się między sobą w Drodze do Santiago.

Polska naszywka Camino de Santiago

Nie chcieliśmy, by naszywka była ściśle związana z jakimkolwiek podmiotem zajmującym się promocją czy utrzymaniem Camino. Od początku przyświecał nam cel, by stworzyć wzór uniwersalny, pasujący do każdego caminowicza. Mamy nadzieję, że udało nam się tego dokonać.

Naszywka to pomysł tylko w części nasz (autorów tego bloga). Wy także chcieliście być rozpoznawani na szlaku, by móc choćby porozmawiać w rodzimym języku lub pochwalić się z jakiego kraju przybywacie na Camino. W końcu każda narodowość licząca się w statystykach Camino ma już swoją naszywkę (zobaczcie sami).

Szczegóły i wygląd

naszywka 8cm camino de santiago

Naszywka społeczności Camino de Santiago Polska ma 8 centymetrów średnicy. Wykonana jest na ciemno-czerwonym, filcowym podkładzie. Naszywki haftowane były w jednej z najlepszych polskich hafciarni i ich jakość jest naprawdę wysoka.

Naszywka wykonana jest w kolorach nawiązujących do polskich barw narodowych. Pośrodku naszywki znajduje się wzór muszli z krzyżem, a w jej obwodzie napis” Camino de Santiago Polska”.

Gdzie można kupić naszywkę?

Jeśli płacicie przelewem, oto dane konta:

Nest Bank 53 1870 1045 2078 1198 0443 0002 w tytule przelewu wpisując imię i nazwisko osoby zamawiającej, a w polu odbiorca www.mypielgrzymi.com. Naszywki wysyłamy w poniedziałki.

Naszywki wysyłane Pocztą Polską nadajemy tylko raz w tygodniu (w poniedziałki)! Miejcie to proszę na uwadze!

Galeria

Poniżej będziemy publikowali Wasze zdjęcia na których uwieczniliście siebie lub swój plecak z naszywką Camino de Santiago Polska. Możecie je nadsyłać na adres naszywki@mypielgrzymi.com.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.