szybki kontakt

Półmaraton Ślężański już jutro. Wśród nagród pielgrzymka do Santiago.

Półmaraton Ślężański już jutro. Wśród nagród pielgrzymka do Santiago.

Półmaraton Ślężański to impreza z której każdy mieszkaniec mojego miasta- i Dolnego Śląska mam nadzieję- może być dumny. Rozwijany z roku na rok bieg uliczny stał się już jednym z najpopularniejszych półmaratonów w kraju i w roku 2012 na jego starcie stanie prawie 4 tysiące uczestników. Imprezę rozwijają pasjonaci biegania z Sobótki.

półmaraton ślężańki- plakat

Oprócz wspaniałych przeżyć przed, w trakcie i po biegu, uczestnicy każdego roku mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. W tym roku wśród nagród za ukończenie półmaratonu znajduje się pielgrzymka do Santiago de Compostela.

Bieg odbędzie się już jutro w Sobótce i jeśli ktoś nie przygotował się na wzięcie udziału w imprezie, pewnie nie zdąży już tego zrobić. Warto jednak rozpocząć już przygotowania do przyszłorocznego biegu, który z pewnością będzie już największym półmaratonem w kraju- tego życzę organizatorom.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.