szybki kontakt

Otwarcie Mazowieckiej Drogi św. Jakuba

Otwarcie Mazowieckiej Drogi św. Jakuba

Mazowiecka Droga św. Jakuba

 

Witajcie po najdłuższej do tej pory przerwie na mypielgrzymi.com. Może wkrótce uda mi się przyczyny tej przerwy wyjaśnić. Poniżej zaproszenie od Organizatorów Mazowieckiej Drogi św. Jakuba:

„Zapraszamy na otwarcie Mazowieckiej Drogi św. Jakuba w niedzielę 10 lutego br. o godz. 9.30 do Bazyliki Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście w Warszawie. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. w intencji pielgrzymów, którzy później przejdą pierwszym odcinkiem szlaku przez Stare i Nowe Miasto, Żoliborz, Bielany, mostem Marii Skłodowskiej-Curii do kościoła św. Jakuba na Tarchominie przy ul. Mehoffera 4. W sali Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej zakończy się pierwsze przejście Drogą Mazowiecką.

Uroczystość jest objęta błogosławieństwem i patronatem honorowym JE Ks. Kardynała Kazimierza Nycza, Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego, i JE Ks. Arcybiskupa Henryka Hosera SAC, Biskupa Warszawsko-Praskiego. Patronat medialny sprawuje Radio Warszawa.

Powstanie Mazowieckiej Drogi św. Jakuba zainicjowało  Stowarzyszenie ?Przyjaciół Dróg św. Jakuba w Polsce?  dzięki  wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Mazowieckiego. „


2 odpowiedzi na “Otwarcie Mazowieckiej Drogi św. Jakuba”

  1. Bardzo prosze o wcześniejszym powiadamianiu o nastepnych etapach.Serdeczne pozdrownienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.