szybki kontakt

Konkurs „Dlaczego warto iść na Camino?”

Konkurs „Dlaczego warto iść na Camino?”

Rozpoczynamy wrześniowy konkurs z Wydawnictwem WAM. Znowu mamy dla Was ciekawe nagrody i szansę na współtworzenie jednego z artykułów na naszym blogu. Przygotujcie swoje zdjęcia, filmy i notatki z Camino i razem z nami zachęcajcie innych do pójścia w Drogę.

Co zrobić, żeby wygrać?

Dziś rano utworzyłem wpis na naszym blogu zatytułowany „Dlaczego warto iść na Camino de Santiago?” . Znajdziecie go tutaj.

Chciałbym, żeby ten artykuł był stworzony także przez Was. Dlatego w komentarzach do artykułu możecie dodawać zdjęcia ze swojego Camino oraz linki do filmów które nakręciliście po drodze. Możecie też po prostu napisać dlaczego wg Was warto ruszyć na Camino.

Możecie dodawać tyle zdjęć lub filmów ile uważacie za stosowne. Jednak aby zachować porządek pozostawiam sobie prawo do wybrania tylko 3 najlepszych zdjęć od każdej osoby. Pozostałe będą ukrywane, by nie zaśmiecać komentarzy.

Pomyślcie o tym, jak zachęcilibyście swoich znajomych do pójścia na Camino, opiszcie to dodając zdjęcie/zdjęcia. Pod koniec września stworzymy pełny artykuł, który będzie można udostępnić tym osobom, które wahają się przed pójściem do Santiago.

Co można wygrać?

wydawnictwo wamPod koniec września wybierzemy 3 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody książkowe od niezawodnego Wydawnictwa WAM. Tym razem jednak nie będą to pojedyncze książki, ale 3 zestawy po 4 książki związane z Camino de Santiago w skład których wchodzą:

 1. SANTIAGO DE COMPOSTELA- Poradnik i przewodnik pielgrzyma. 
  Zbigniew Iwański, Andrzej Kołaczkowski-Bochenek
 2. DUCHOWA PIELGRZYMKA DO SANTIAGO DE COMPOSTELA
  Waldemar Paweł Los SJ
 3. NIE IDŹ TAM CZŁOWIEKU! Santiago de Compostela
  Andrzej Kołaczkowski-Bochenek
 4. SANTIAGO DE COMPOSTELA. Pielgrzymim krokiem.
  Bremer Józef SJ

Jak wziąć udział?

Wszystko co musisz zrobić to:

 1. Wejść na stronę artykułu (kliknij).
 2. Przewinąć stronę na dół aż do komentarzy.
 3. Wpisać swój komentarz.
 4. Pod nim kliknąć ikonkę zdjęcia i załadować ze swojego komputera zdjęcie, które zachęci innych do ruszenia na szlak.
 5. Opcjonalnie, możesz udostępnić dyskusję swoim znajomym (oczywiście jeśli masz konto na Facebook’u lub Twitterze)

jak dodać zdjęcie do konkursu camino

Jakie zdjęcia dodawać do konkursu?

Takie, jakie uznasz za ciekawe. Mogą to być zdjęcia ludzi, budynków, zwierząt, krajobrazu, miejsca noclegowego lub po prostu sytuacji, która przytrafiła Ci się na szlaku.

Czy nie posiadając zdjęć też mogę wziąć udział w konkursie?

Tak. Jak wspomniałem wyżej, w konkursie biorą udział nie tylko zdjęcia i filmy. Możesz po prostu własnymi słowami opisać jakąś sytuację lub po prostu ciekawie zachęcić innych do ruszenia na szlak.

Możesz też wymienić ciekawe miejsca lub atrakcje, które można odwiedzić wędrując Camino. Wszystko, co zachęci kogoś do ruszenia w drogę się liczy! Zatem do roboty. Czas start!

Artykuł konkursowy TUTAJ.

foto w nagłówku: dlmanrg


Możliwość komentowania została wyłączona.


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.