Pielgrzymek

 

 

pielgrzymek

Chcesz otrzymywać aktualne numery 'Pielgrzymka’ za darmo na swój adres mailowy? KLIKNIJ TUTAJ

Kilka słów o „Pielgrzymku”

Informator Dróg Świętego Jakuba, którego pieszczotliwie nazwaliśmy 'Pielgrzymkiem’ to pomysł na jaki wpadliśmy (zapewne przy cichej współpracy samego Patrona Drogi do Santiago) przy okazji jednego z przejść Dolnośląskim Szlakiem Świętego Jakuba Via Regia. Emil Mendyk, Paweł Plezia i ja- Kuba Pigóra czuliśmy potrzebę skupienia wszystkich informacji o Drodze, krążących w internecie, prasie czy z ust do ust w jednym miejscu i przekazania ich tym wszystkim, którzy poszukują odpowiedzi na pytania związane ze szlakiem. Od samego początku postanowiliśmy, że KAŻDY, kto tylko zechce wyrazić się i przekazać jakiekolwiek informacje na łamach informatora, będzie mógł to uczynić. Rozesłaliśmy więc kilkaset wiadomości drogą elektroniczną zachęcających do współtworzenia 'Pielgrzymka’ oraz jego pierwszy numer przygotowany w pośpiechu przed obchodami uroczystości naszego patrona w dniu 25 lipca 2009.
Odzew po wydaniu elektronicznym pierwszego numeru był ogromny. Pomysł spodobał się nie tylko pielgrzymom, ale i naszym przyjaciołom- ludziom pracującym na codzień na szlakach jakubowych w Polsce od Karpat po Bałtyk.
Liczymy na Wasze wsparcie przy następnych numerach informatora 'Pielgrzymek’ oraz prosimy o nadsyłanie materiałów do kolejnych wydań. Postaramy się zamieszczać je wszystkie. Pragniemy, aby 'Pielgrzymek’ był tworzony przez Was.

PIELGRZYMEK od numeru 4 redagowany jest przez Kasie Bednarz. Artykuly do najnowszych numerow mozecie nadsylac na adres mailowy pielgrzymek@camino.net.pl.

KOLEJNE WYDANIA 'PIELGRZYMKA’

 

Pielgrzymek - numer 1

Pielgrzymek - numer 1

Pielgrzymek2--Okładka

Pielgrzymek - numer 2

 

Pielgrzymek2--Okładka

Pielgrzymek - numer 3