szybki kontakt

„Trovador del Camino” w Sobótce.

„Trovador del Camino” w Sobótce.

Mam bardzo miłą wiadomość. Na spotkaniu w Sobótce pojawi się Miro Villamor znany jako 'TROVADOR DEL CAMINO’ (Trubadur Camino). Miro przylatuje z żoną na zaproszenie Jerzego Jasiczka.

Miro Villamor
Miro Villamor

Miro jest ikoną szlaku Camino de Santiago w Hiszpanii i ma za sobą ponad 10 peregrynacji przez całą Hiszpanię z Roncesvalles do Santiago de Compostela. Jest poetą, autorem tekstów i muzyki na temat Camino. Jest osobą bardzo komunikatywną i z pewnościa będzie przykuwał Waszą uwagę. Miro jest autorem 'hymnu’ Camino 'Acogenos’, który to hymn jest przez niego bardzo często śpiewany. Miro stara się zawsze nauczyć pielgrzymów tej pieśni, więc możemy być pewni, że nas też to czeka. Miro pojawia się w wielu filmach nt. Camino, między innymi w 'Las Peregrinas’ Sue Kenney oraz 'L’Enfant du Chemin’. Oba filmy będzie można obejrzeć lub pożyczyć podczas spotkania 1-3 maja. Bedziemy się starać, aby nasz gość czuł się u nas jak najlepiej. Liczę na Waszą pomoc.

[googlevideo=http://video.google.com/videoplay?docid=7797479083485150272&ei=BrnsSeX0CoOP-Abp24WjCw&q=acogenos]

Mam też prośbę do osób dysponujących wolnym czasem w okolicach naszego spotkania. Jeśli posiadacie jakiś talent (plastyczny, muzyczny, graficzny, komputerowy) i chcielibyście pomóc przy spotkaniu w Sobótce- proszę, piszcie! Bardzo przyda nam się Wasza pomoc. Padł też pomysł, aby każdy z nas pielgrzymów przygotował i przywiózł ze sobą jakiś wypiek lub coś, czym mógłby się podzielić z innymi (choćby bochenek chleba). W ten sposób będziemy mogli wspólnie zjeść, dotrzymując tradycji dzielenia się na szlaku Świętego Jakuba. Będę bardzo wdzięczny.

Przypominam, że jestem cały czas pod telefonem 787130117. Mój mail kubapigora@gmail.com . Pozdrawiam.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.