Konkurs Camino

Oto kolejny konkurs w którym nagrodami są najlepsze polskie przewodniki po Camino de Santiago, ufundowane przez Wydawnictwo WAM (te o których pisałem tutaj). Przewodniki zostały w tym roku zaktualizowane, więc doskonale nadają się do zabrania w Drogę.

Tematem konkursu są magiczne miejsca na Camino.

Każdy z nas inaczej wspomina swoją Drogę i każdemu w pamięci zapadły zupełnie inne miejsca- schroniska, krajobrazy, restauracje. Waszym zadaniem jest opisać jedno miejsce, które szczególnie zapadło Wam w pamięci. Do opisu możecie dołączyć zdjęcie (lub zdjęcia). Opis powinien być jak najbardziej wyczerpujący.

Opiszcie gdzie znajduje się Wasze ulubione miejsce na Camino de Santiago, dlaczego uważacie, że jest warte odwiedzenia i jak minął Wasz czas w tym miejscu.

Osoby, które dopiero wybierają się na Camino powinny opisać miejsce (lub miejsca) które najbardziej chciałyby odwiedzić i czego spodziewają się na Camino.

Opisy wraz ze zdjęciami zostaną opublikowane na stronie mypielgrzymi.com, a zwycięzcy zostaną wyłonieni w niedzielę 21 lipca. 25 lipca, w święto patrona szlaku przewodniki powinny być u Was w domu.

Wydawnictwo WAM, oprócz wspomnianego przewodnika do nagród dołączy także niespodziankę. Powodzenia!