szybki kontakt

Konkurs na 4-lecie! Zrób zdjęcie i wygraj przewodnik po Camino.

Konkurs na 4-lecie! Zrób zdjęcie i wygraj przewodnik po Camino.

Może część z Was pamięta jeszcze początki naszego bloga. Założyliśmy go 2 maja 2008 roku, jeszcze zanim wyruszyliśmy na nasze pierwsze Camino de Santiago. Pierwszy wpis na tym blogu wyglądał tak. Więcej o tym , jak zmieniło się nasze życie przez te 4 lata napiszę w maju.

wydawnicwo wamDziś mam dla Was konkurs, który właśnie w 4 rocznicę bloga zakończę. Sponsorem nagród jest niezawodne Wydawnictwo WAM, które tym razem ufunduje 4 najnowsze przewodniki po Camino de Santiago w Hiszpanii autorstwa Andrzeja Kołaczkowskiego i Zbigniewa Iwańskiego.

Co zrobić, żeby wygrać?

To proste. Wystarczy, że zrobicie jedno, bądź kilka zdjęć związanych ze Świętym Jakubem lub Szlakiem Św. Jakuba w Polsce, Hiszpanii lub innym kraju i wyślecie je na adres kuba@pigora.pl. Ważne, by zdjęcia były wykonane w wysokiej rozdzielczości aparatem cyfrowym. Nie muszą być nowe, chociaż nadchodząca wiosna to doskonały pretekst do wyjścia z aparatem na szlak.

Zdjęcie może przedstawiać dowolne miejsce, zdarzenie, przedmiot, osobę. Ważne, by wiązało się z Camino w Polsce lub innym kraju w Europie. Zdjęcia zostaną opublikowane na blogu, a zwycięzcy wyłonieni na początku maja. Zapraszam wszystkich do udziału, a osoby, które nie chcą czekać na przewodnik do maja: tutaj.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.