szybki kontakt

Jak jest na Camino Espiritual?

Jak jest na Camino Espiritual?

Camino Espiritual to coraz popularniejszy wariant szlaku camino portugalskiego, który obejmuje dwa etapy piesze (dwa dni marszu) oraz jeden etap pokonywany łodzią motorową (z Vilanova de Arousa do Padrón).

Szlakiem Camino Espiritual chodzimy z naszymi grupami od dłuższego czasu i byliśmy pierwszym touroperatorem, który uruchomił regularne pielgrzymki na tym szlaku.

Na zaproszenie ks. prof. dr hab. Piotra Roszaka, wraz z Romanem Bieleckim OP opowiadaliśmy o naszych wędrówkach tym szlakiem podczas krótkiej prelekcji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Posłuchajcie:

Sporkanie i wykład w Toruniu były też okazją do spotkania z naszymi znajomymi z tego miasta. Dzięki za zaproszenie i obecność.

Liczymy, że Camino Espiritual zacznie zyskiwać popularność wśród polskich pielgrzymów i wariant tego szlaku odciąży nieco etapy camino za Pontevedrą.

Jeśli zerkniecie na dół tego wpisu, znajdziecie link do naszych wyjazdów szlakiem Camino Espiritual, podczas których możecie nie tylko pokonać znaczną część Camino Portugues, ale tez przepłynąć łodzią szlakiem wodnym, którym ciało Jakuba Apostoła było transporowane z Jerozolimy do hiszpańskiej Galicji.

Nasze wyjazdy na Camino Espiritual znajdziecie tutaj.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.