szybki kontakt

Zapisy na 'Pielgrzymka’.

Zapisy na 'Pielgrzymka’.

pielgrzymek1

Nie mylić z zapisami na pielgrzymkę. 'Pielgrzymek’ ukazał się do tej pory dwukrotnie, dzięki naszym wspólnym tekstom, które nadsyłaliście z różnych części kraju. Jak wspominałem już wcześniej na stronie, trzeci numer 'Pielgrzymka’ na adres mailowy dostaną wyłącznie osoby wpisane do naszej bazy mailowej. Chcemy uniknąć rozsyłania spamu, bo sami go nie lubimy. W ten sposób informator o Drogach Świętego Jakuba będą otrzymywały osoby naprawdę zainteresowane Camino de Santiago. Zachęcamy wszystkich do prenumerowania 'Pielgrzymka’. Jest on zupełnie darmowy i łatwy do uruchomienia. Wystarczy mieć na swoim komputerze zainstalowany czytnik Adobe Acrobat Reader (do ściągnięcia za darmo):

adobe

Jak zaprenumerować 'Pielgrzymka’?

Nic łatwiejszego. Wystarczy wejść NA TĄ STRONĘ (kliknij) i wpisać tam swój adres mailowy. Od tej pory wszelkie nowości na szlaku i nasz informator będzie do Was docierał w pierwszej kolejności.

'Pielgrzymek’ będzie też dostępny do ściągnięcia z wielu serwisów (między innymi www.camino.net.pl , www.caminodesantiago.pl , www.jakub-malopolska.itl.pl , absolwent.umk.pl , www.mypielgrzymi.com , www.sandomierz.wordpress.com i wielu innych).

Jak zwykle zapraszamy też do współtworzenia 'Pielgrzymka’ i nadsyłania materiałów do niego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.