szybki kontakt

Wiercimy dziurę w niebie…

Wiercimy dziurę w niebie…

Drodzy pielgrzymi!

Mam nadzieję, że dotarliście szczęśliwie do domów. Na relację ze spotkania przyjdzie jeszcze czas. Postaram się ją zamieścić jak najszybciej. Poczekam aż napłynie kilka zdjęć od Was. Teraz tylko kilka praktycznych spraw:

Po spotkaniu została u nas peleryna przeciwdeszczowa Fjord Nansen (zielona). Jeśli zgłosi się właściciel- chętnie odeślę pocztą. Dominik znalazł też kawałek czarnego plastiku z gumową obwódką. Wygląda to jak jakaś część aparatu bądź statywu.

Poza tym, dzięki Wam, do końca miesiąca będziemy jedli ser żółty, pasztety i wędlinę, która została w lodówce. Nasza suczka Aura też dziękuje hojnym sponsorom za wyżywienie w tym tygodniu.

Chcę też powiedzieć, że w tym tygodniu wiercę dziurę w niebie dla Krzyśka Kiżuka. Mam nadzieję, że pomogę. Pozdrawiam wszystkich. Kuba.

Miro Villamor w kościele św.Jakuba w Sobótce
Miro Villamor w kościele św.Jakuba w Sobótce

Na koniec jeszcze jedna informacja. Wczoraj dostałem informację sms-em, że dziś 4 maja 2009 MIRO obchodzi swoje 63 urodziny. MIRO- DE DESEO MUCHAS FELICIDADES EN TU DIA DE CUMPLEAŃOS. Ewa i Kuba.


2 odpowiedzi na “Wiercimy dziurę w niebie…”

 1. Amigos Ewa y Cuwa:
  Gracias por la felicitacion y gracias por todos los momentos pasados. Desde mi casa en Barcelona, un abrazo para vosotros y para todos.
  BUEN CAMINO

  ACOGENOS
  SE?OR SANTIAGO, ACOGENOS

  EN EL CAMINO A COMPOSTELA
  SE?OR SANTIAGO
  ACOGENOS

 2. My również jeszcze raz dziękujemy za prawdziwie magiczne 3 dni, które odnowiły w nas „magię Camino”. To były naprawdę dobre dni, naprawdę ważne dni i bardzo cieszymy się, że dane nam było dzielić je z Wami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.