szybki kontakt

Spotkanie w Warszawie dobiegło końca.

Spotkanie w Warszawie dobiegło końca.

My niestety nie mogliśmy wybrać się na spotkanie do Warszawy. Było nam tym bardziej żal, że spotkanie współorganizowała Helena, którą nazywam Stonką 🙂

SDC11316 [1600x1200]

W podziemiach pokamedulskiego kościoła na Bielanach zebrało się sporo osób z całej Polski. W sobotę były opowieści i wspomnienia, w niedzielę Msza św. w intencji m. in. pielgrzymów. Następnie goście zebrali się na prezentacje i opowieści, których wysłuchali także parafianie. Ze znajomych udało mi się rozpoznać m.in. Emilię i Szymona Sokolików, Alę i Mirka Dziekańskich (Mirek, uroczy nowy image :), Kamilę Pasławską, Anię Kowalczyk oraz Ewę i Henryka Macierzyńskich z Łodzi.

SDC11334 [1600x1200]

Spotkanie podobno się udało- tak wynika z maili, które dostałem po południu. Nareszcie Warszawa pokazała co potrafi. Poniżej kilka zdjęć podesłanych przez Helenę. Wkrótce będzie ich więcej. W kolejnym numerze 'Pielgrzymka’ znajdziecie relację organizatorów z tego spotkania. Wypada mi tylko podziękować i pogratulować, bo wiem ile wysiłku kosztuje zorganizowanie takiej imprezy.

SDC11332 [1600x1200]

SDC11322 [1600x1200]

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.