szybki kontakt

Przejście szlaku 1 maja.

Przejście szlaku 1 maja.

Padła cenna propozycja. Wielu z Was pyta o możliwość przejścia odcinka szlaku św. Jakuba w ramach spotkania 1-3 maja. Dzięki pomocy i uprzejmości opiekunów szlaku odbędzie się przejście odcinkiem Trestno-Wrocław (ok. 8km). Przejście poprowadzi wrocławski i dolnośląski przewodnik, a także opiekun szlaku Andrzej Kofluk. Szczegóły przejścia podam w najbliższych dniach, gdy tylko otrzymam informację od Pana Andrzeja. Już teraz jednak starajcie się zaplanowac Wasz przyjazd tak, by w okolicach Wrocławia być jak najwcześniej rano.

Teraz z innej beczki. Wczoraj, korzystając ze świetnej pogody i uprzejmości ks. Leszka Więcka- wikariusza naszej parafii św. Jakuba, udało nam się wejść na wieżę kościoła. Niestety najwyższe okna wieży są w chwili obecnej zabudowane roletami i zabezpieczone przed gołębiami, co uniemożliwia obserwację i robienie zdjęć. Udało nam się jednak sfotografować okolicę z niższego poziomu (okolice dzwonów kościelnych i niższe piętra). Weszliśmy też do części kościoła znajdującej się nad jego sklepieniem. Niesamowite przeżycie. Gdy tylko obrobię zdjęcia- znajdą się na stronie. Poniżej tylko jedno z nich.

widok z wieży kościoła św.Jakuba
widok z wieży kościoła św.Jakuba

Jeśli do jutra utrzyma się słoneczna pogoda- ruszam w drogę. Mam zamiar rozpracować odcinek Mietków-Ujów- Kostomłoty. Trasę z Mietkowa do Ujowa chcę przejść jeszcze raz, by upewnić się, czy ostatnim razem szedłem najwygodniejszą drogą (po łydki w wodzie).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.