szybki kontakt

Lato na szlaku św.Jakuba

Lato na szlaku św.Jakuba

Lato 2009 zapowiada się ciekawie pod względem imprez jakubowych. Miniony weekend (z pierwszym dniem lata) zapoczątkował serię imprez, które odbędą się na szlakach jakubowych. Już 5 lipca wybierzemy się na przejście szlakiem świętego Jakuba z Tarnowa do Tuchowa na które serdecznie zaprasza Paweł Plezia. Ulotkę informacyjną dotycząca przejścia znajdziecie, klikając na obrazek poniżej.

kliknij w obrazek
kliknij w obrazek

Dwa tygodnie później, w dniach 18-19 lipca odbędzie się kolejne już, czwarte, przejście szlakiem Via Regia. Przejście rozpoczniemy w Dobrzeniu Wielkim, gdzie zakończyliśmy wędrówkę w kwietniu. W pierwszy dzień (sobota) powędrujemy do Skorogoszczy, skąd w niedzielę dojdziemy do Brzegu. Więcej informacji o weekendowych przejściach Via Regia znajdziecie TUTAJ.

25 lipca otworzymy Ślężański Szlak Świętego Jakuba prowadzący ze szczytu Ślęży (718m n.p.m.) do Środy-Śląskiej. Więcej informacji na temat tego wydarzenia wkrótce.

Do zobaczenia na szlaku.


Jedna odpowiedź do “Lato na szlaku św.Jakuba”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.