szybki kontakt

Pielgrzymek- Informator Dróg Świętego Jakuba.

Pielgrzymek- Informator Dróg Świętego Jakuba.

Postanowiliśmy dołożyć sobie troszkę pracy i wydać pierwszy (oby nie ostatni) numer informatora caminowego, którego nazwaliśmy pieszczotliwie 'Pielgrzymkiem’.

pielgrzymek

'Pielgrzymek’ w pierwszej kolejności trafi do skrzynek mailowych, które znajdują się w naszych bazach adresowych. Wkrótce pojawi się możliwość subskrypcji pielgrzymka na naszych stronach (www.camino.net.pl, www.jakub-malopolska.itl.pl, www.mypielgrzymi.com oraz wszystkich serwisach, które wyrażą zainteresowanie informatorem). Kolejne numery będą się ukazywały w bliżej nieokreślonych odstępach czasu. Plik 'Pielgrzymka’ zapisany jest w formacie PDF do odczytu którego niezbędny jest ADOBE Acrobat Reader. Plik ma około 3MB, więc nikt z Was nie powinien mieć problemów z jego ściągnięciem. Jeśli zechcecie otrzymywać każdego kolejnego 'Pielgrzymka’ na swój adres mailowy- dajcie znać.

Ściągnij Pielgrzymka!

Zachęcamy wszystkich do współredagowania informatora i nadsyłania tekstów. Pozdrawiamy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.