O wyjeździe do Hiszpanii opowiem innym razem, choć wiem, że na wieści czeka już sporo osób. Tymczasem podaję linki do nowych stron internetowych Centro Europeo de Peregrinacion na Monte do Gozo.

Pierwsza z nich to strona z podstawowymi informacjami o ośrodku. Jak mówi O.Roman Wcisło – dyrektor ośrodka – wkrótce uruchomione zostaną inne wersje językowe. Adres internetowy to www.centrodeperegrinacion.es .

Druga ze stron to blog, na którym O.Roman będzie umieszczał informacje z życia codziennego Centrum oraz informacje z Santiago de Compostela. Biorąc pod uwagę fakt, że Centro de Peregrinacion jest oddalone od grobu św. Jakuba o zaledwie 4 kilometry, możemy być pewni, że informacje będą zawsze aktualne. Wspomniany blog znajdziecie pod adresem www.centrodeperegrinacion.wordpress.com . Zapraszamy do odwiedzania obu stron a O.Romanowi życzymy systematyczności w prowadzeniu bloga. Informacje z Santiago w języku polskim będą z pewnością przydatne – szczególnie w bieżącym Roku Świętym. Jeśli posiadacie strony internetowe  dodajcie do linków 😉 .

Poniżej kilka zimowych zdjęć z Monte do Gozo.

mypielgrzymi - pomnik papieski

Pomnik upamiętniający wizytę Jana Pawła II

mypielgrzymi - Centrum Monte do Gozo

Budynki Centrum na Monte do Gozo

mypielgrzymi - Pamiątki po pielgrzymach

Pamiątki po pielgrzymach

mypielgrzymi -Miejsce znane polskim pielgrzymom

Miejsce znane polskim pielgrzymom

mypielgrzymi - Camping - w tym roku pewnie się zapełni.

Camping - w tym roku pewnie się zapełni.

mypielgrzymi - Recepcja Centro na Monte do Gozo

Recepcja Centro na Monte do Gozo