25 lipiec zbliża się wielkimi krokami. W wielu miejscach w Polsce (i za granicą oczywiście) organizowane będą różnego rodzaju przedsięwzięcia związane ze Świętym Jakubem Apostołem. Za kilka/ kilkanaście godzin wielu z Was otrzyma informacje na ten temat. Będą one również dostępne na naszych stronach.

Jak wiecie, wróciliśmy z przejścia szlakiem Via Regia na odcinku Dobrzeń Wielki- Skorogoszcz- Brzeg. Zainteresowanie przejściem było duże. Oddźwięk w mediach też się pojawił, mieliśmy nawet telewizję na szlaku. Relację z tej imprezy muszę jednak odłorzyć na kilka dni w związku ze zbliżającymi się uroczystościami.Póki co- możecie pocieszyć się zdjęciami nadesłanymi przez Zbyszka (autorstwa Grześka, jak się domyślam). Zdjęcia znajdziecie TUTAJ.

Póki co, wklejam tylko skan artykułu Agaty Combik z nowego Gościa oraz ulotkę promującą Ślężański Szlak Świętego Jakuba. W imieniu Fundacji Wioski Franciszkańskiej i swoim zapraszam wszystkich do Sobótki w ten weekend. Więcej informacji wkrótce. Buen Camino wszystkim maszerującym teraz przez Hiszpanię!

Obrazy można powiększyć klikając na nie.

Gość_śleżańska_1

Gość_ślężański_2

zewnętrzna_slezanska_droga

wewnetrzna_slezanska_droga