szybki kontakt

Jak związać swoje życie z Camino de Santiago?

Jak związać swoje życie z Camino de Santiago?

Camino de Santiago od wielu lat jest naszą pasją, powołaniem, ale też pracą. Ja sam, od kiedy poszliśmy na nasze pierwsze Camino de Santiago lata temu, żyję życiem tego szlaku prywatnie i zawodowo.

Gdy pisze te słowa, mamy rok 2023 i już od 15 lat udaje mi się łączyć moją pasję z pracą zawodową. Jednak to, co robimy, nie byłoby możliwe bez dziesiątek osób współpracujących z nami tutaj, w Polsce, ani setek naszych gospodarzy, kierowców, właścicieli schronisk i hoteli tam, na miejscu.

Szczęśliwie, nasz pomysł na łączenie pracy z Camino de Santiago działa i rozwija się. Jesteśmy jednym z największych zagranicznych touroperatorów na wszystkich szlakach do Santiago. Dzięki pielgrzymom, którzy nieprzerwanie wybierają się na camino z nami, oraz dzięki przewodnikom, którzy prawie zawsze wywodzą się z naszej polskiej społeczności.

W ostatnim czasie do grupy naszych przewodników dołączyło kilka osób. Wśród nich jest pierwsza kobieta, która będzie z nami wędrowała do Santiago regularnie. Agnieszka Gasiuk, bo o niej mowa, pielgrzymowała do Santiago wielokrotnie i jest bardzo aktywną członkinią naszej caminowej społeczności.

Drugą ze wspomnianych osób jest Łukasz Śledziecki, który całkiem niedawno opowiadał o swojej pieszej wędrówce z Warszawy do Santiago na naszym kanale na youtube.

Jeśli zastanawiacie się, jak związać swoje życie z Camino de Santiago, zobaczcie film poniżej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.