szybki kontakt

Godziny otwarcia biura pielgrzyma wydłużają się.

Godziny otwarcia biura pielgrzyma wydłużają się.

biuro pielgrzyma logoNa sezon letni biuro pielgrzyma działające przy katedrze w Santiago de Compostela wydłuża godziny obsługi pielgrzymów. Od kilku dni (do odwołania) będzie otwarte w godzinach od 8:00 rano do godziny 21:00.

Wydłużenie godzin spowodowane jest nie tylko rosnącą temperaturą za oknami, ale także ciągle rosnąca ilością pielgrzymów docierających do grobu św. Jakuba Apostoła. Dosyć ruchliwy początek sezonu może sugerować, że w roku 2014 po raz kolejny zostanie osiągnięty rekord w ilości pielgrzymów którzy dotrą do katedry szlakiem Camino.

Wolontariusze pracujący w Oficina de Acogida al Peregrino proszą jednak o uwzględnienie możliwości zamknięcia biura na pół godziny przed wyznaczoną godziną jeśli w budynku znajdzie się większa liczba pielgrzymów do obsłużenia. Warto zatem nie zostawiać odbioru swojej Compostelki na ostatnią chwilę i odebrać ją zaraz po dotarciu do celu. Jeśli jednak docieramy do Santiago późnym wieczorem, nic nie stoi też na przeszkodzie, aby swój certyfikat odebrać następnego dnia rano, gdy biuro jest praktycznie puste.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.