szybki kontakt

Dlaczego Agnieszka została przewodniczką po Camino de Santiago?

Dlaczego Agnieszka została przewodniczką po Camino de Santiago?

Agnieszka Gasiuk, jak może wiecie z naszych relacji na facebooku i instagramie, od jakiegoś czasu jest jedną z naszych „przewodniczek” na Camino de Santiago. Dlaczego wyraz „przewodniczek” ująłem w cudzysłów?

Otóż nasi „piloci”, czy „liderzy” pielgrzymek, mają a camino zupełnie inne zadania, niż typowi przewodnicy wycieczek. Opieka nad grupą osób jadących z nami na szlak do Composteli polega raczej nad opieką nad pielgrzymami, niż dbaniem o poznawanie zabytków, historii miast czy opowiadaniu o odwiedzanych miejscach.

O tym wszystkim możecie dowiedzieć się z filmy, który nagraliśmy niedawno w Koszalinie, na Górze Chełmskiej, którędy to przebiega Pomorska Droga św. Jakuba.

Podczas mojego pobytu w Koszalinie, rozmawialiśmy z Agnieszką o kolejnych wyjazdach na szlak, nowych trasach do Composteli, a podczas pobytu w mieszkaniu Agnieszki i jej męża, Piotrka, do kawy Agnieszka podała tartę de Santiago. Mniam.

Zobaczcie naszą rozmowę z Góry Chełmskiej poniżej, a jeśli jeszcze nie subskrybujecie naszego kanału na youtube, zapraszam do kliknięcia w ten link.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.