szybki kontakt

Spotkanie Camino de Santiago w Głuchołazach

Spotkanie Camino de Santiago w Głuchołazach

Witajcie. Od mojego ostatniego wpisu minęło już sporo czasu (patrzę, patrzę w statystyki- tak, aż 3 miesiące). Oczywiście nie zapomniałem o blogu, jednak sporo się działo w tym czasie w moim życiu, dlatego tak długa nieobecność. Obiecuję poprawę. Cieszy mnie, że mimo braku nowych informacji na blogu, odwiedzających nie brakuje i każdego dnia całkiem spora ilość czytelników przeczesuje tą stronę.

Dzisiaj wstępnie chcę Was poinformować o spotkaniu Caminowiczów, które odbędzie się w dniach 19-20 listopada w Głuchołazach. Spotkanie nawiązuje do corocznych spotkań, jakie do tej pory wielokrotnie odbywały się już w naszym kraju. Pamiętacie pewnie organizowane przeze mnie spotkanie caminowe w Sobótce czy to zeszłoroczne w Mikuszewie, które zorganizowała Jola ze Zbyszkiem Janczakowie.

Plan spotkania w Głuchołazach jest właśnie dopinany przez organizatorów (Stowarzyszenie „Przyjaciele Dróg Świętego Jakuba w Polsce”) i jak tylko będzie gotowy, opublikuję go tutaj na blogu.

—– [dodano 28.10.2011] —–

Oto pliki PDF z programem i zaproszeniem członków Stowarzyszenia na coroczne Walne Zebranie Członków, które odbędzie się w trakcie spotkania:

Głuchołazy 2011 Zaproszenie na Walne Zebranie

Głuchołazy 2011 Program

———————————————

Poniżej przekazuję informacje, jakie posiadam do tej pory:

Stało się już tradycją, że jesienią spotykają się polscy sympatycy Camino de Santiago. Nie inaczej będzie i w tym roku. Podobnie jak w roku ubiegłym, także tym razem przy tej okazji na swoim walnym zebraniu spotkają się członkowie stowarzyszenia ?Przyjaciele Dróg sw. Jakuba w Polsce?. Tym razem spotkamy się w Głuchołazach w Górach Opawskich, u Źródła św. Jakuba i na początku Nyskiej Drogi św. Jakuba, w ośrodku ?Czerwony Kozioł? w dniach 19/20 listopada 2011 .

Dojazd do Głuchołaz:


4 odpowiedzi na “Spotkanie Camino de Santiago w Głuchołazach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Social Media

Sprawdź nasze #socialmedia

A działamy tak:

PON – PIĄ: 08:00 – 16:00
SOB: 10:00 – 14:00
NIEDZ: Odpoczywamy. Ty też odpocznij.

Nie wstydź się! Daj nam znać jeśli masz pytania.

Zapisz się do newslettera!

Zachowujemy prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko osobom trzecim, które umożliwiają korzystanie z tej usługi. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.