Magiczne miejsca na Camino de Santiago. Rozwiązanie konkursu.

Magiczne miejsca na Camino de Santiago. Rozwiązanie konkursu.
Spodobał Ci się ten wpis?

Witajcie w niedzielę. Zgodnie z obietnicą, dziś rozwiązanie konkursuMagiczne miejsca na Camino de Santiago” z Wydawnictwem WAM.

o cebreiro camino

Wszystkim dziękuję za nadesłane zgłoszenia i od razu przyznam, że problem z wyłonieniem zwycięzców był spory, bo większość z Was pisała zupełnie nie na temat. Nie wiem z czym było to związane?

Wybrałem zatem nie najdłuższe i najlepsze pod względem literackim zgłoszenia ale te, które choć częściowo odpowiadały na pytanie o magiczne miejsca na szlaku.

Nagrodami w konkursie są oczywiście nowiutkie przewodniki caminowe od Wydawnictwa WAM, które już wielokrotnie były u nas do wygrania.

Zwycięzcami zostali:

  • Teresa Bochenek
  • Ola Sędor
  • Damian Kacper

Zgłoszenia konkursowe wkleję na bloga jeszcze dziś. Zwycięzców proszę o podesłanie na maila danych do wysyłki przewodników. Gratulacje!

Mam też pytanie na przyszłość. Jaką książkę/przewodnik związany z Camino lub pielgrzymowaniem chcielibyście wygrać w następnym konkursie?

Spodobał Ci się ten wpis?
468 ad
  • Teresa

    Witam, cieszę się niezmiernie !!!
    moj adres mailowy : tessa.teda@gmail.com
    i pozdrawiam serdecznie. TB

Fatal error: Call to a member function build_links() on null in /home/kubarefe/domains/mypielgrzymi.com/public_html/wp-content/themes/Divi/sidebar.php on line 10