Półmaraton Ślężański już jutro. Wśród nagród pielgrzymka do Santiago.

Spodobał Ci się ten wpis?

Półmaraton Ślężański to impreza z której każdy mieszkaniec mojego miasta- i Dolnego Śląska mam nadzieję- może być dumny. Rozwijany z roku na rok bieg uliczny stał się już jednym z najpopularniejszych półmaratonów w kraju i w roku 2012 na jego starcie stanie prawie 4 tysiące uczestników. Imprezę rozwijają pasjonaci biegania z Sobótki.

półmaraton ślężańki- plakat

Oprócz wspaniałych przeżyć przed, w trakcie i po biegu, uczestnicy każdego roku mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. W tym roku wśród nagród za ukończenie półmaratonu znajduje się pielgrzymka do Santiago de Compostela.

Bieg odbędzie się już jutro w Sobótce i jeśli ktoś nie przygotował się na wzięcie udziału w imprezie, pewnie nie zdąży już tego zrobić. Warto jednak rozpocząć już przygotowania do przyszłorocznego biegu, który z pewnością będzie już największym półmaratonem w kraju- tego życzę organizatorom.

 

Spodobał Ci się ten wpis?
468 ad
Fatal error: Call to a member function build_links() on null in /home/kubarefe/domains/mypielgrzymi.com/public_html/wp-content/themes/Divi/sidebar.php on line 10