Nowy film o Camino- „The Way” z Martinem Sheenem.

Spodobał Ci się ten wpis?

Mam nadzieję, że wkrótce także w Polsce będziemy mogli obejrzeć nowy film o Camino de Santiago, w którym wystąpił Martin Sheen. Rodzina aktora pochodzi z Galicji, a jego syn, Emilio Estevez jest reżyserem tego filmu, więc można uznać to za bardzo osobisty projekt.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=iJ1Ir4o_R-c]

Fabuła filmu The Way

Tom Avery (Martin Sheen) jest znanym okulistą, który mieszka w Kalifornii. Pewnego dnia odbiera telefon z Francji. Głos w słuchawce oświadcza mu, że jego syn Daniel (Emilio Estevez) zmarł w czasie burzy w Pirenejach. Mimo iż nigdy nie utrzymywał bliższego kontaktu z synem i prowadził zupełnie inny tryb życia niż on, Tom jest opuszczony i wyjeżdża do Francji, by odebrać prochy syna. Na miejscu odkrywa, że Daniel zaczął robić Camino de Santiago. Tom postanawia odbyć pielgrzymkę wraz ze szczątkami syna, by w ten sposób dokończyć jego Camino.

Martin Sheen na Monte do Gozo

Emilio Estevez na Camino

Camino de Santiago- Martin Sheen i Emilio Estevez

Martin Sheen w Santiago de Compostela

Kiedy obejrzymy film w Polsce?

Jeśli w ogóle będzie nam to dane, to pewnie przyjdzie jeszcze nam poczekać kilkanaście miesięcy. W listopadzie zapowiedziano premierę filmu w Hiszpanii i szczerze mówiąc, nie wiem, czy film już się ukazał w kinach. Jeśli macie jakiekolwiek informacje na ten temat, dajcie znać!

Spodobał Ci się ten wpis?
468 ad
  • Ania

    Dziś miała się odbyć konferencja prasowa w Santiago de Compostela z udziałem głównego bohatera filmu i rerzysera. „The way” wchodzi na ekrany hiszpańskich kin 19 listopada.

  • http://www.mypielgrzymi.com Kuba Pigóra

    To super. Wczesną wiosną pewnie będzie go można dostać na DVD. Pozdrawiam.

  • Kasper

    Film wspaniały; miałem go okazję oglądać w dalekiej Boliwii. Porusza serca, przypomina przeżyte doświadczenie na jakubowym szlaku. Warto

Fatal error: Call to a member function build_links() on null in /home/kubarefe/domains/mypielgrzymi.com/public_html/wp-content/themes/Divi/sidebar.php on line 10