Lato na szlaku św.Jakuba

Spodobał Ci się ten wpis?

Lato 2009 zapowiada się ciekawie pod względem imprez jakubowych. Miniony weekend (z pierwszym dniem lata) zapoczątkował serię imprez, które odbędą się na szlakach jakubowych. Już 5 lipca wybierzemy się na przejście szlakiem świętego Jakuba z Tarnowa do Tuchowa na które serdecznie zaprasza Paweł Plezia. Ulotkę informacyjną dotycząca przejścia znajdziecie, klikając na obrazek poniżej.

kliknij w obrazek

kliknij w obrazek

Dwa tygodnie później, w dniach 18-19 lipca odbędzie się kolejne już, czwarte, przejście szlakiem Via Regia. Przejście rozpoczniemy w Dobrzeniu Wielkim, gdzie zakończyliśmy wędrówkę w kwietniu. W pierwszy dzień (sobota) powędrujemy do Skorogoszczy, skąd w niedzielę dojdziemy do Brzegu. Więcej informacji o weekendowych przejściach Via Regia znajdziecie TUTAJ.

25 lipca otworzymy Ślężański Szlak Świętego Jakuba prowadzący ze szczytu Ślęży (718m n.p.m.) do Środy-Śląskiej. Więcej informacji na temat tego wydarzenia wkrótce.

Do zobaczenia na szlaku.

Spodobał Ci się ten wpis?
468 ad
  • prometeusz

    Do zobaczenia w Tarnowie, też pozdrawiam i dziękuję… 🙂

Fatal error: Call to a member function build_links() on null in /home/kubarefe/domains/mypielgrzymi.com/public_html/wp-content/themes/Divi/sidebar.php on line 10